• Twoje domowe zacisze
  • Twoje domowe zacisze
  • Twoje domowe zacisze
  • Twoje domowe zacisze
  • Twoje domowe zacisze

Zrealizowane inwestycje

Osiedle Kliny Zacisze usytuowane jest na południu Krakowa, na zboczu Góry Borkowskiej. Stanowi rozbudowę istniejącego, popularnego osiedla - Klinów Borkowskich. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, roztacza się stąd malowniczy widok na Beskidy. Znajduje się tu 275 mieszkań jedno, dwu i trzypokojowe, a także lokale usługowe oraz parkingi.

Osiedle Polana Żywiecka - osiedle domów wielorodzinnych w Krakowie, w rejonie ul. Żywieckiej. Wybudowanych zostało tu łącznie 176 mieszkań, miejsca parkingowe i drogi wewnętrzne. Wokół osiedla znajdują się tereny zielone stwarzając przyjemne warunki do życia i odpoczynku.

Osiedle Pod Skałkami kameralne osiedle położone w sąsiedztwie Skałek Twardowskiego, w malowniczej zielonej okolicy, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, lasku i terenów zielonych. Blisko stąd nad Wisłę, a w odległości zaledwie 4 km znajduje się Zamek Królewski na Wawelu. Miejsce to charakteryzuje się brakiem zabudowy od strony zachodniej, która pozostając korytarzem wentylacyjnym Krakowa stwarza warunki zdrowego i spokojnego wypoczynku. Osiedle wybudowane zostało wraz z siecią dróg wewnętrznych oraz miejscami parkingowymi. Powstało tu 119 lokali mieszkalnych usytuowanych w niskich, dwupiętrowych budynkach.

Osiedle Pod Klombami przy ulicy Rydygiera usytuowane jest na południu Krakowa w dzielnicy Podgórze. Zlokalizowane jest z dala od terenów przemysłowych w cichej i spokojnej okolicy. Wokół inwestycji znajdują się osiedla mieszkaniowe, sklepy, szkoła, przedszkole, a znajdujące się w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej zapewniają doskonałe połączenie z centrum miasta. Znajduje się tu 208 mieszkań, w tym mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe.

Osiedle Halszki usytuowane jest na południu Krakowa u zbiegu ulicy Stojałowskiego i Halszki. Lokalizacja ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą, w sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, liczne sklepy i usługi, plac targowy, park z ogromnym placem zabaw. To także miejsce świetnie skomunikowane, znajdują się tu przystanki kilku linii autobusowych, a także pętla szybkiego tramwaju. W ramach inwestycji powstało 235 mieszkań wraz z miejscami parkingowymi.